Zaproszenie Pierogarnia 13 października 2013Uitnodiging Pierogarnia 13 oktober 2013

Zaproszenie Pierogarnia 13 października 2013Uitnodiging Pierogarnia 13 oktober 2013

Druga z ciągu imprez ogranizowanych przez Polska Szkoła Groningen z okazji 10-cio lecia działalności. Tym razem zapraszamy na wspólne klejenie pierogów, a podczas niego wymianę przepisów i doświadczeń oraz pogaduchy 🙂

Konieczne zapisy, prosze przez maila: groningen@polskaszkola.nl

Ulotka z pierogami (pl)

Tweede bijeenkomst die door Polska Szkola Groningen wordt georganiseerd om het 10-jarig bestaan van onze school te vieren. Dit keer zijn jullie welkom om samen pierogi te gaan maken, recepten uit te wisselen en gezellig te kletsen 🙂

Opgave noodzakelijk, graag per mail: groningen@polskaszkola.nl

Ulotka z pierogami (nl)